Künye

Eğitim Bilimleri

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Nevin YAZIICI
nevinaydogan@egitimbilimleri.net

Haber Müdürü / News Director
Yunus ÜNLÜ
yunusunlu@egitimbilimleri.net

Haber Editörleri / News Editors
Tahir Ömer Çokluk
tahircokluk@egitimbilimleri.net

Gökhan Altan
gokhanaltan@egitimbilimleri.net

Gece Editörü / Night Shift Editor
Sema ÇAKIR
semacakir@egitimbilimleri.net

Muhabir / Reporter
Müberra TAŞÇI
muberratasci@egitimbilimleri.net

Kamera / Kurgu
Furkan KOÇ
furkankoc@egitimbilimleri.net

Görsel Hizmet / Graphic Services

Hilal SÖNMEZ
hilalsonmez@egitimbilimleri.net

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager
Filiz GÜNEŞ
reklam@egitimbilimleri.net

Seo Uzmanı / Seo Expert
Samet ÖZSÜLEYMAN
samet@egitimbilimleri.net

Halkla İlişkiler / Public Relations
Kübra ESEN
kubraesen@egitimbilimleri.net

HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult
Av. Ayşe AYAN

Yazılım / Software Word Press

Yer Sağlayıcı / Location Provider
Bilgi-İslem Sunucuları

Tel: 0850 441 55 15
WhatsApp : 0553 980 30 52
E-mail: info@egitimbilimleri.net

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Egitimbilimleri.net’te yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Egitimbilimleri.net’te yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Egitimbilimleri.net sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2018 Egitimbilimleri.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Egitimbilimleri.net’e aittir. Egitimbilimleri.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Egitimbilimleri.net ‘nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Egitimbilimleri.net ’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Egitimbilimleri.net’te hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Egitimbilimleri.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@egitimbilimleri.net mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Ayşe AYAN tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the egitimbilimleri.net However, sometimes the egitimbilimleri.net uses third parties to process your information. egitimbilimleri.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the egitimbilimleri.net re quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the egitimbilimleri.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the egitimbilimleri.net and its services. When you use egitimbilimleri.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the egitimbilimleri.net cookies section of our full Privacy Policy.